0 232 227 58 57    [email protected]

İnsan Kaynakları


İK Politikamız

Astor Asansör olarak firmamızın en güçlü yönlerinden biri insana verdiği değerdir. Eğitimden ücretlendirme ve ödüllendirme sistemlerine, sağladığı sosyal imkanlardan keyifli çalışma ortamına kadar her alanda çalışan memnuniyetini ön planda tutar.

Astor Asansör insan kaynakları olarak bizler, adaylarımızda başvurduğu pozisyonun gerektirdiği “nitelik”lerle birlikte bu pozisyonun gerektirdiği “yetkinlik”ler temelinde de değerlendirme yapıyoruz. Aldığınız eğitim, hakim olduğunuz yabanci diller ve benzeri pozisyonlara ait geçmiş iş deneyimleriniz, “nitelikleriniz” iken; liderlik, analitik düşünebilme, takım oyunculuğu, sonuç odaklılık vb. kişilik özellikleri de firmamız  “yetkinlik “ kriterlerini oluşturmaktadır.

Asansör alanında işe alım kriterlerimizde ön planda tuttuğumuz ve tüm pozisyonlar için geçerli olan en önemli yetkinlikler: dinamizm ve gerek takım lideri gerekse takım oyuncusu olarak; kazanma ve pozitif sonuç elde etme odaklılıktır.

Biz, firmamız olarak çalışanlarımızın başarma azmini, kurumsal gücümüzün sembolu olarak görüyoruz. Eğer bir fark yaratabileceğinize inanıyor ve takımımızın bir parçası olmak istiyorsanız , bize başvurun.

İzmir ilinde Halil Tokoğlu tarafından kurulan Astor Asansör,  insan asansör, servis asansörü, hidrolik asansör,engelli asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, makina dairesiz asansörler, monşarj asansör, panoromik asansör ürünleri ile siz değerli müşterilerimize İzmir merkezli olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İK Başvuru Formu


CV Dosyası :